Tvorba www – webdesign

  • Potřebujete vytvořit nové, moderní www stránky?
  • Jsou vaše www stránky zastaralé a rádi byste je nějak vylepšili, ale nevíte jak?
  • Provedu redesign Vašich stávajících webových stránek.
  • Nabízím komplexní a moderní web s administrací, profesionální webové stránky.

Moderní, hezký a profesionální web

Tvořím moderní a hezký web s přehlednou a jednoduchou administrací. Vytvářím profesionální webové stránky. Tak říkajíc od A do Z, dle vašich požadavků a představ. Navhrnu grafiku, stránky naprogramuji a předám Vám je kompletní anebo vystavím přímo na internet.

Jsou-li Vaše webové stránky v provozu již nějakou dobu (řekněme 2 roky a více) a jsou již „okoukané” nebo se Vám na nich něco nelíbí, na základě analýzy a poradě s Vámi provedu jejich redesign. Redesign webu může zahrnovat kompletní přepracování Vašich www stránek, anebo jen některých částí web stránek.

Nemáte-li ucelenou představu, co byste změnili, pouze víte, že chcete nějakou změnu, nevadí. Už i odhodlání se ke změně je posun kupředu - provedu analýzu, poradím a doporučím nejlepší řešení přímo pro Vás.

U mě si můžete nechat vyrobit jak dynamické webové stránky, tak i statické webové stránky.

TIP: Nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku zcela ZDARMA. Prosím vyplňte kontaktní formulář, anebo se mi ozvěte prostřednictvím emailu praha@pcproject.cz nebo telefonu 774 322 410, viz kontakty.

Dynamické webové stránky/stránky s administračním systémem

Dynamické www stránky doporučuji převážně klientům, kteří mají v plánu svůj web pravidelně aktualizovat a spravovat a také, pokud se počítá s větším objemem obsahu webu a jednotlivých stránek. Proto dynamické webové stránky dodávám s vlastním administračním systémem nebo i s administrací Wordpress, takže si jejich obsah můžete spravovat jednoduše sami.
Pokud si web nechcete spravovat sami, nabízím také správu www stránek.

Příklady dynamického webu z mých referencí:


Meyra ČR

Simple Talent

PC project

Cena dynamického webu/webu s administrací se pohybuje již od 15.000,- Kč (s DPH) včetně grafického návrhu. Více viz ceník.

Statické webové stránky

Statické www stránky se naopak lépe hodí pro weby s malým počtem stránek, řekněme okolo 5 a také pro weby, kde se nepočítá s takovou frekvencí aktualizací.
Základní cena statické verze webu bývá velmi často podstatně nižší než u dynamických webů, ale na úkor komplikovanější editace obsahu stránek.
Statické weby mohu dodat jako celek např. v jednom zabaleném zip souboru, včetně všech obrázků, CSS stylů, atd.

Statické webové stránky jsou vhodné např. pro webové firemní vizitky, tzv. mikrostránky produktu/produktové stránky, apod.

Příklady statického webu z mých referencí:


Mike´s Chauffeur Service

Spiritual Camp

Patriot Business Hypo

Cena statického webu se pohybuje již od 8.000,- Kč (s DPH) včetně grafického návrhu. Více viz ceník.

Administrace a správa www, web s administrací

Web s administrací poskytuji převážně klientům se zájmem o dynamické www stránky, ale mohu dodat velmi jednoduchou administraci i ke statickým webům, např. pouze pro editaci novinek, aktualit apod.

Pokud již své www stránky máte, ale nevyhovuje Vám jejich správa (ovládání administračního systému je složité, nefunkční anebo se již o své www stránky prostě starat nezvládáte), mám i pro Vás řešení. Ke správě Vašich www stránek můžete využít můj modulární administrační systém CMS anebo Vám mohu poskytnou službu správa www stránek, která spočívá v tom, že se o Váše www stránky budu „starat” já a dle Vašich požadavků je udržovat aktualizované.

Ukázky administračního systému

Screenshot administrace PC project - Přihlášení
Screenshot administrace PC project - Přihlášení
Screenshot administrace PC project - Menu
Screenshot administrace PC project - Menu
Screenshot administrace PC project - Menu editace
Screenshot administrace PC project - Menu editace

TIP: Podívejte se na více informací, jak můj administrační systém CMS vypadá, jaké má vlastnosti a jaké součástí (moduly) obsahuje a co vše umožňuje.

Jak probíhá samotná tvorba webu

Které důležité kroky nelze opomenout při tvorbě webových stránek? Podívejte se v sekci Jak probíhá samotná tvorba webu, kde najdete popsaných celkem 9 základních kroků, se kterými se u mě setkáte při tvorbě webu.

Optimalizace webu pro mobily, chytré telefony a tablety

Provedu optimalizaci www stránek pro mobily a mobilní zařízení. A to, jak u nově vytvořených, anebo i Vašich stávajících, www stránek.
Jedná se o optimalizaci pro správné zobrazení a funkčnost právě na mobilních zařízeních. Více viz responzivní design.

Vytvořím speciálně i tzv. mobilní www stránky. Jedná se o alternativní řešení webu, kde se při tvorbě mobilních internetových stránek vytváří nová kompletní verze webu, která je zcela oddělena od klasické verze webu pro stolní počítače a notebooky.

Rozhodnutí, zda-li vytvořit alternativní mobilní web anebo provést optimalizaci webu pro mobily, závisí na mnoha faktorech, se kterými se s Vámi rád podělím např. na osobní schůzce a po důkladné analýze a zjištění Vašich představ o Vašich www stránkách.

Domény a webhosting

Pomohu také s návrhem jména domény. Doménu zaregistruji a zajistím správný webhosting pro umístění Vašich www stránek. Webhosting zřizuji převážně u provozovatelů Český hosting a Wedos.

 

V případě zájmu o tvorbu www stránek anebo i dotazu, využijte prosím kontaktní formulář anebo se mi ozvěte, viz sekce kontakty.

Doporučuji: Webhosting Český hosting

prostor pro Vaše dotazy, objednávky

Kontaktní formulář

*) údaje označené hvězdičkou jsou povinné