Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky www.pcproject.cz jsou tvořeny s maximálním důrazem na přehlednost, použitelnost a přístupnost použitých funkcí i textového obsahu.
Www stránky PC project jsou navrženy s ohledem na česká Pravidla tvorby přístupného webu.

Specifikace

Webové stránky PC project jsou vytvořeny podle specifikace HTML5 a dodržují syntaktickou i sémantickou správnost.
Vizuální prezentace je řešena převážně pomocí kaskádových stylů CSS.

Texty

Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, a tak je možné ji pomocí nastavení prohlížeče pohodlně zvětšovat i zmenšovat.

Tisk stránek

Součástí ww stránek je také CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez omezení standardními prostředky internetového prohlížeče (standardně ikona tiskárny v navigační liště prohlížeče, nebo přes menu Soubor - Tisk).

Externí dokumenty

Některé informace na těchto www stránkách mohou být nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. Důvodem je skutečnost, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML5 nepodporuje, anebo jsou příliš velké a je vhodné je před prhlídnutím nejprve stáhnout. Pro zobrazení takových dokumentů je potřeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z www stránek společnosti Adobe.

Kontakt na webmastera

V případě jakýkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, mě prosím kontaktujte. Můžete pro to využít kontaktní formulář anebo údaje v sekci kontakty.

Doporučuji: SSL certifikát

prostor pro Vaše dotazy, objednávky

Kontaktní formulář

*) údaje označené hvězdičkou jsou povinné