Wordpress

Open Source administrační systém Wordpress, jeden z nejrozšířenějších administračních/redakčních systému vůbec.

Administrační systém je k dispozici zcela zdarma včetně mnoha dalších rozšíření (tzv. pluginů), které jsou v základních (omezených) verzích také dostupné zdarma.

"WordPress je svobodný open source redakční publikační systém napsaný v PHP a MySQL. Je vyvíjen pod licencí GNU GPL a je silně podporován společností Automattic, jejíž vývojáři se WordPressu věnují. WordPress je oficiálním nástupcem systému b2/cafelog a má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, počet stažení verze 4.4 samotné dosahuje po 14 dnech od vydání téměř 5,5 miliónu.

WordPress je používán dle oficiálních statistik jako CMS na více než 25 % webových stránek na světě, překonává tak jednoznačně OpenSource CMS jako Joomla či Drupal, které se drží pod třemi procenty." – text z Wikipedie.

Podívejte se na ukázky mé práce – webů, postavených právě na Wordpressu, viz reference Wordpress.

 

Nevyhovuje-li někomu monstrózní administrační systém Wordpress se spoustou pluginů, nabízíme vlastní, přehledný a intuitivní administrační systém CMS pro správu www stránek. 

 

V případě zájmu o dodání webu s administračním systémem Wordpress anebo jeho správu či jakéhokoli dotazu, využijte prosím kontaktní formulář anebo se nám ozvěte, viz sekce kontakty.

Doporučuji: ziskejte.cz

prostor pro Vaše dotazy, objednávky

Kontaktní formulář

*) údaje označené hvězdičkou jsou povinné