Vzdálená správa počítače a notebooku

Služba "Vzdálená správa počítače a notebooku" je v současné době NEDOSTUPNÁ z kapacitních důvodů. Platí do odvolání. Děkuji za pochopení.
  • Nepracuje Váš počítač / notebook tak, jak by měl? Zdá se Vám pomalý? Zasekává se? Nefunguje korektně?
  • Využijte novou službu – Vzdálená správa Vašeho PC / notebooku na dálku.
  • Cena: od 200 Kč (do 20 min. od započetí prací).

Doba, kdy se musela každá drobnost, nefunkčnost či nějaký nečekaný problém s počítačem nebo notebookem řešit návštěvou kamenného servisu, je dávno pryč. Dnes, v době internetu, již máme příjemnější možnosti.
A proto přicházíme s novou službou Vzdálená správa počtače a notebooku, kterou lze nefunkčnost někdy vyřešit přístupem na dálku.

Vzdálená správa počítače a notebookuPřes vzdálenou správu je možné odstranit jednodušší závady, nebo instalace programů, ovladačů a dalších drobných zákroků (např. i vyčištění PC od nepotřebných či nefunkčních programů) na Vašem PC, které lze efektivně provést přes vzdálenou sdílenou plochu.

Pokud si nejste jisti, jestli lze Váš problém odstranit přes vzdálenou správu, prosím využijte kontaktní formulář a napište nám zprávu anebo zavolejte na tel. číslo 774 322 410. Více viz další kontakty.

Jak funguje správa počítače a notebooku na dálku?

  1. Na Vašem počítači, notebooku musíte mít spuštěný program TeamViewer, který umožňuje správu PC na dálku a je poskytován k tomuto účelu zdarma.
    Stáhnout program TeamViewer.
  2. Po spuštění programu (není třeba nic instalovat), nám sdělíte přidělené číslo ID a heslo z programu TeamViewer.
  3. Když se vše podaří, měli bychom být propojeni s Vaším počítačem, notebookem a můžeme provést požadované úkony správy PC.

S klientem, se kterým je prováděna správa PC na dálku, zároveň i komunikujeme prostřednictvím programu Skype (případně telefonicky), protože někdy je potřeba vzájemná spolupráce... zvláště pak, když se musí PC restartovat, apod.
Stáhnout program Skype.

Celým úkonem Vás povedeme, vše vysvětlíme, vyřešíme, případně poradíme nejlepší možné řešení.

Komu je služba určena?

Služba je určena převážně pro rodiny, domácnosti a jednotlivce za cenu již od 200 Kč.
Více viz ceník standardních IT služeb.

Pro firmy, obce, úřady, apod. doporučujeme využít standardní placené služby servis a správa počítačů a notebooků. Zažádejte si prosím o nabídku přes kontaktní formulář.

 

V případě zájmu o vzdálenou správu počítače, notebooku anebo i dotazu, využijte prosím kontaktní formulář anebo se ozvěte, viz sekce kontakty.

Doporučuji: ziskejte.cz

prostor pro Vaše dotazy, objednávky

Kontaktní formulář

*) údaje označené hvězdičkou jsou povinné