PC project – o mně

kdo jsem

portét Radim SochaJmenuji se Radim Socha a webové stránky PC project jsem převzal zhruba v polovině roku 2012 od kamaráda Kamila Osičky, který měl zpočátku tento web zaměřený pouze pro klienty se zájmem o služby v oblasti servisu a správy počítačů a notebooků.
Mým příchodem se oblasti poskytovaných služeb značně rozšířily. Nyní se zaměřuji na veškeré možné služby spojené s internetem, webovými stránkami, grafickým designem apod.

Rád Vám předám a podělím se o bohaté zkušenosti ze všech oblastí mého podnikání (tvorba www – webdesign, internetový marketing a SEO, servis a správa počítačů a notebooků, AKCE – Vyčištění notebooku od prachu, responzivní designmobilní www nebo-li www pro mobilní zařízení, programování internetových aplikací, tvorba šablon xHTML, flash: bannery, animace, aplikace, grafické práce, GUI (grafika uživatelského rozhraní)), zakládajících se na více než 15letém působení v oboru.

motto

„Pomáhám Vám úspěšně plnit Vaše představy a vize na poli internetu a v online světě.

historie

Mé začátky s webdesignem a grafikou započaly již za studijích na vysoké škole ČVUT v Praze. Prakticky ihned, kdy jsem měl možnost poprvé pracovat s počítačem jsem se začal zajímat o Flashové animace, grafiku a také to, jak weby vypadají i "uvnitř".

Úplně své první webové stránky jsem vytvořil v roce 2000 pro společnost Credit Praha, která se zabývala sprostředkovávaním brigád pro studenty. Bylo to opravdu "mistrovské dílo", které bych dnes snad raději nikde ani neprezentoval. Tyto webové stránky byly dokonce vytvořeny v programu Macromedia Flash, se kterým jsem se "kamarádil" více a více.

V zápětí jsem vyhrál soutěž o animovaný Flashový banner pro Centrum.sk. Odměnou bylo 5.000,- slovenských korun. V té době to byly pro studenta docela "velké" peníze. Tato výhra v soutěži mi dodala odvahy a s velkým zájmem jsem pokračoval ve zkoumání oboru internetové grafiky, animací, bannerů a webových stránek.

Dále jsem externě spolupracoval s firmami PC Magic a Digital Image Studio, pro které jsem realizoval mnoho kompletních webových prezentací, statických i animovaných bannerů, HTML šablon a grafických návrhů.

Koncem roku 2002 jsem byl vybrán, z několika uchazečů, pro spolupráci s firmou Vigour (potažmo Unicorn) na tvorbě školícího programu (CBT – Computer Based Training) ve Flashi pro Českou Spořitelnu.
Jelikož naše spolupráce na tomto projektu byla úspěšná, dohodli jsme se na dlouhodobější formě další interní spolupráce, kde jsem zastával funkci multimediálního specialisty a hlavní náplní mé práce byl grafický design webových stránek a aplikací a jejich tvorba samotná včetně tvorby bannerů, CD prezentací a mnohé další služby spojené s grafickým designem a internetem.
I díky této spolupráci jsem se stal expertem na tvorbu vzdělávacích programů ve Flashi pro Českou spořitelnu, České dráhy, apod., a pracovníky těchto firem jsem i úspěšně školil na používání vytvořených programů.

Další zkušenosti v oboru internetu a grafického designu jsem rozvinul ve spolupráci s reklamní agenturou Proximity Prague, kde jsem zastával funkci New Media Senior Specialist a získával další cenné zkušenosti.
S touto reklamní agenturou spolupracuji úspěšně do současnosti.

TIP: Podívejte se na můj osobní profil na LinkedIn www.linkedin.com, anebo navštivte Facebook profil PC project www.facebook.com/PCproject.cz.

současnost

Nyní již spolupracuji i s velkými a malými společnostmi, ale i s jednotlivci. Mezi mé významné klienty a partnery patří např. společnosti Proximity Prague, Semma, Pedro Rozenkraft, Motion Media, Virtual World a mnohé další, se kterými spolupracuji v oborech: tvorba www, internetový marketing a SEO, programování internetových aplikací, grafických prací a jiných.

hlavní oblasti podnikání

Mými hlavními oblastmi podnikání jsou:

tvorba www internetový marketing SEO servis a správa počítačů a notebooků responsivní design programování internetových aplikací flash: bannery, animace, aplikace grafické práce GUI tvorba šablon xHTML poradenství, školení

 

získané certifikáty

Certifikát školení PPC reklamy ve vyhledávačích (AdWords, Sklik, Etarget)

Certifikát: Školení PPC reklamy ve vyhledávačích
Certifikát: Školení PPC reklamy ve vyhledávačích (AdWords, Sklik, Etarget)

 

V případě zájmu o tvorbu www stránek, internetový marketing a SEO, servis a správu počítačů a notebooků či další služby, které nabízím anebo máte-li jen nějaký dotaz, využijte prosím kontaktní formulář anebo se mi ozvěte, viz sekce kontakty.

Doporučuji: FreeBitco.in

prostor pro Vaše dotazy, objednávky

Kontaktní formulář

*) údaje označené hvězdičkou jsou povinné